Dobiega końca!     ⏰ Promocja trwa do godz. 22.59 ⏰     Oszczędź nawet do 62%

Warunki członkostwa

Te warunki członkostwa są ważne od 1-ego lipca 2020.

Moje Hobbii oraz Sklep z punktami to programy lojalnościowe i punktowe należące i operowane przez Hobbii A/S, Dortheavej 8-12A, Copenhagen NV 2400, CVR no. 36909587.

Zalecamy czytanie warunków członkostwa za każdym razem gdy ma się coś zaakceptować. Nie ma wątpliwości co do tego, że powinno się wiedzieć na co wyraża się zgodę akceptując warunki członkostwa - w tym wypadku bycia członkiem Rodziny Hobbii 😊

O członkostwie


Hobbii to coś więcej niż jedynie sklep z włóczkami i wzorami.

Naszym głównym celem jest aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Chcemy to osiągnąć m.in. poprzez stałe optymalizowanie naszego ciągle rozwijającego się sklepu internetowego.

Poniżej znajdziesz ogląd wszystkich korzyści płynących z członkostwa w Moje Hobbii.

Jeśli będziesz potrzebować więcej informacji, możesz znaleźć je w zakładce “Często zadawane pytania”.

Moje Hobbii

O klubie Moje Hobbii


Moje Hobbii to portal klienta, do którego dostęp mają wszyscy członkowie Moje Hobbii. Członkostwo oznacza mnóstwo korzyści m.in.:

 • Łatwy dostęp do historii Twoich zamówień
 • Dostęp do przydatnej opcji tworzenia Listy życzeń
 • Szybki i łatwy sposób dokonywania zakupów


Rejestracja w Moje Hobbii


Możesz zostać członkiem klubu Moje Hobbii za darmo rejestrując się na www.hobbii.pl

Aby rozpocząć szybki proces rejestracji, kliknij na ikonkę użytkownika w prawym górnym rogu lub na samym dole strony. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz email z potwierdzeniem rejestracji.

Dane osobowe, które wpisujesz przy rejestracji, są przechowywane w bezpieczny sposób. Prosimy jednak zwrócić uwagę na to abyś Ty również dbał(a) o bezpieczeństwo swoich danych. Przechowuj je w bezpieczny sposób i nie udostępniaj ich innym. Oprócz tego, pamiętaj aktualizować swoje dane jeśli zachodzi w nich jakaś zmiana.

Zasady członkostwa


Członkostwo jest osobiste i nie może być dzielone z innymi osobami. Każde członkostwo musi być zarejestrowane na adres email.

Zgoda na marketing


Twoje członkostwo nie jest równoznaczne z udzieleniem zgody na bezpośredni marketing. Udzielenie tej zgody jest osobnym krokiem, który możesz podjąć dokonując rejestracji. Innymi słowy, możesz być członkiem klubu Moje Hobbii bez otrzymywania biuletynu czy powiadomień od Hobbii. Jeśli wyrazisz zgodę na marketing, a następnie zapragniesz tę zgodę wycofać, możesz to uczynić w każdym momencie (więcej informacji znajdziesz poniżej).

Anulowanie członkostwa oraz anulowanie zgody na marketing


Swoje członkostwo w Klubie Hobbii możesz anulować w każdej chwili w zakładce “Ustawienia” na swoim koncie “Moje Hobbii”.

Jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać biuletynów z promocjami i konkursami Hobbii, wystarczy, że użyjesz linku umieszczonego na dole maila z biuletynem. Aby anulować subskrypcję na marketing SMS-owy, wystarczy, że podążysz za instrukcjami opisanymi w SMS-ie.

Sklep z punktami Hobbii


O sklepie


Jako członek klubu Moje Hobbii automatycznie masz dostęp do Sklepu z punktami.

Ponieważ uwielbiamy rozpieszczać naszych klientów, członkowie klubu Moje Hobbii otrzymują punkty za każdym razem gdy dokonują zakupów w Hobbii. Punkty mogą następnie zostać wymienione na ekskluzywne produkty w Sklepie z punktami 😍

Jak zbiera się punkty


Aby otrzymać punkty musisz być członkiem klubu Moje Hobbii oraz być zalogowanym na swoje konto w momencie dokonywania zakupów. Jak już wspomnieliśmy rejestracja jest za darmo! Są również inne sposoby zbierania punktów. Zbierzesz je bowiem również wystawiając opinię o produkcie lub zamieszczając zdjęcia swoich dzieł na stronie produktu (znajdź więcej informacji w zakładce “Sklep z punktami”).

Korzystanie z punktów


Twoje punkty mogą zostać zamienione na ekskluzywne produkty oraz wzory w Sklepie z punktami. Punkty są osobiste i nie mogą zostać przekazane innemu użytkownikowi. Punktów nie można zamienić na pieniądze. Hobbii zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub zakończenia kampanii punktowej, jak również zmiany sposobu w jaki punkty są przydzielane oraz wykorzystane, bez ponoszenia odpowiedzialności oraz bez wcześniejszego uprzedzenia. Od czasu do czasu możemy zaproponować Ci inne korzyści w zamian za daną ilość punktów.

Wartość punktów


To ile punktów zbierzesz za dany zakup zależy od wielkości/wartości zamówienia. Im większy zakup, tym więcej punktów i więcej fantastycznych produktów do wybrania w Sklepie z punktami 🤩 Ilość punktów przyznawana za wystawienie opinii lub zdjęć możesz znaleźć w zakładce "Jak zbiera się punkty". Za każdym razem gdy wydasz 1 PLN, zbierzesz 5 punktów (pssst z wyjątkiem zakupów dokonanych przy użyciu karty podarunkowej).

Ważność punktów


Chcielibyśmy aby Twoje punkty były ważne już zawsze - jest jednak tak, że jeśli nie wykorzystasz ich przez 2 lata od momentu ich otrzymania, to tracą one swoją ważność. Będziemy Ci na bieżąco przypominać o ważności punktów tak abyś nie zapomniał(a) ich użyć.

Dokonując zakupów przy użyciu punktów wykorzystujesz najpierw Twoje najstarsze punkty

Anulowanie punktów


Jeśli dokonujesz zwrotu lub anulujesz zamówienie, punkty zebrane przy tych zakupach zostaną odjęte od Twojego bilansu punktowego. Punkty traci się również w przypadku anulowania swojego członkostwa w klubie Moje Hobbii - punkty są wówczas permanentnie anulowane.

Anulowanie dostępu do Sklepu z punktami


Jeśli nie życzysz sobie dłużej mieć dostępu do Sklepu z punktami i zbierać punktów, musisz anulować swoje członkostwo w klubie Moje Hobbii w zakładce "Ustawienia". Jeśli anulujesz swoje członkostwo, wszystkie zebrane przez Ciebie punkty zostaną permanentnie anulowane.

Dane personalne


Hobbii przechowuje Twoje dane personalne w bezpieczny sposób i używa ich w celu dostarczenia Ci korzyści z członkostwa w klubie Moje Hobbii. O Polityce prywatności Hobbii możesz przeczytać więcej w naszej Polityce Prywatności i Cookies.

Społeczność Hobbii

Społeczność Hobbii to miejsce dzielenia się radami, projektami i pomysłami wśród pasjonatów włóczki na całym świecie. Miejsce, w którym możemy podzielić się swoimi doświadczeniami z robótkami ręcznymi oraz zasięgnąć pomocy i porady przy naszych projektach. Tutaj możemy zarówno znaleźć inspiracje, jak i dzielić się nimi. Dlatego mamy nadzieję, że jako członek zechcesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi i zaangażować się w pozytywny dialog na temat wszystkiego, co ma związek z dzierganiem i szydełkowaniem.


Zasady dołączenia


 • Jako członek naszej społeczności musisz przestrzegać następujących zasad, aby uzyskać do niej dostęp:

 • Musisz mieć co najmniej 13 lat.

 • Twoje konto nie może być wcześniej zamknięte z powodu naruszenia naszych zasad społeczności.


Zasady naszej społeczności

Nasza społeczność ma być miejscem przyjaznym, otwartym i inkluzywnym. Dlatego jako członek musisz przestrzegać poniższych zasad, aby każdy czuł się tutaj dobrze. Zasady te dotyczą również sekcji „Galeria zdjęć” oraz „Pytania i odpowiedzi” na naszych stronach produktów i wzorów.


 • Dziel się swoimi radami, dziełami, pomysłami i pomagaj innym

W społeczności Hobbii możemy dzielić się naszymi dobrymi radami, kreacjami, pomysłami i inspirować się nawzajem, a także pomagać sobie nawzajem w włóczkowych wyzwaniach.

Dobrze jest też dzielić się rzeczami, które mogą szerzyć radość i dobry humor, o ile odnosi się to do rzemiosła i jest zgodne z pozytywnym tonem. Wszystko, co wykracza poza te wytyczne lub nie należy do społeczności Hobbii, zostanie usunięte bez powiadomienia. Hobbii zawsze decyduje o tym, czy poszczególne wpisy powinny zostać usunięte.


 • Postaw na uprzejmość, wspieranie i pomoc 

Wszyscy jesteśmy tutaj zjednoczeni w tworzeniu miłego, inspirującego i przyjaznego środowiska. Dlatego zachęcamy, abyśmy rozmawiali ze sobą i traktowali się z szacunkiem. Stwórzmy miejsce na uprzejmą dyskusję nawet gdy się ze sobą nie zgadzamy, ale nigdy kosztem dobrej, inspirującej atmosfery.


 • Bez nienawistnej retoryki, zawstydzania i zastraszania

Społeczność Hobbii powinna być bezpiecznym środowiskiem, w którym możesz zadawać pytania i dzielić się dziełami, nad którymi pracujesz i którymi chcesz się pochwalić. Dlatego zastraszanie, zawstydzanie lub nienawistna retoryka NIE będą tolerowane! Zawsze pamiętaj o zachowaniu pozytywnego i przyjaznego tonu.


 • Nieodpowiednie zdjęcia

Zabrania się publikowania obrazów o charakterze seksualnym, przemocy lub innego rodzaju obrazów, które mogą być obraźliwe dla innych osób. Hobbii usunie te obrazy bez powiadomienia.


 • Żadnych promocji, nieistotnych linków ani spamu

Spam, linki nie na temat, marketing innych produktów i inne formy spamu są niedozwolone.


 • Zakaz sprzedaży i wymiany 

Zabrania się wymiany/zamiany/sprzedaży produktów, usług lub marek w społeczności Hobbii. To nie giełda, ale forum inspiracji, wsparcia, pomocy i dobrych rad. W związku z tym reklamy bezpośrednie i powtarzające się (w tym posty z oczywistym zamiarem sprzedaży), a także konkursy innych grup/organizacji/firm itp. będą usuwane bez powiadomienia, chyba że uzgodniono inaczej z administratorem.


 • Prosimy, szanuj prawa autorskie 

Zgodnie z prawem autorskim dozwolone jest udostępnianie tylko obrazów i wzorów, do których masz prawa. Oczywiście dozwolone jest umieszczanie linków do bezpłatnych wzorów, ale jeśli udostępniasz zdjęcie lub wzór, którego nie jesteś właścicielem, ważne jest, aby wyraźnie wskazać właściciela/twórcę. 


 • Zdjęcia dzieci

Niedozwolone jest udostępnianie zdjęć dzieci, również własnych. Gdy udostępniasz zdjęcia np. ubranek niemowlęcych/dziecięcych czy pluszaków, proszę nie wykorzystywać dzieci swoich lub innych osób jako modeli na zdjęciu.


 • Prosimy, szanuj cudzą prywatność 

Bycie częścią forum z tak wieloma członkami wymaga wzajemnego zaufania, więc szanuj prywatność wszystkich i nie udostępniaj informacji ani danych osobowych, które nie należą do Ciebie.Usunięcie treści lub wypowiedzenie użytkownika

Hobbii może w dowolnym momencie usunąć treści, jeśli uzna, że naruszają one nasze zasady społeczności lub jeśli wymaga tego prawo. Nie zostaniesz o tym poinformowany. Możemy zamknąć Twoje konto ze skutkiem natychmiastowym, jeśli uznamy, że Twoje zachowanie jest szkodliwe dla naszej społeczności, jeśli stwarzasz dla nas niebezpieczeństwo lub narażasz nas na niebezpieczeństwo prawne, jeśli wielokrotnie naruszasz prawa własności intelektualnej innych osób lub jeśli jest to wymagane przez prawo.


Przesyłanie obrazów

Przesyłając obraz do Hobbii, potwierdzasz również, że masz prawa autorskie do obrazu i że dajesz Hobbii prawo do wykorzystania obrazu w celach marketingowych na własnych i zewnętrznych stronach internetowych, w tym w mediach społecznościowych.Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, nie wahaj się napisać do nas na adres email [email protected].

Produkt został dodany do koszyka
Sprawdź swój koszyk